Novinky

Čtvrtá schůzka rady: úprava propozic 6.ČSSMT

autor: | 10. 03. 2021 | Události

V pondělí 8.3. jsme se sešli již po čtvrté. Tentokrát jsme kromě krátké zprávy o stavu členské základny projednali návrhy úprav propozic 6.ČSSMT tak, abychom i ve stále nejasné koronavirové situaci zvýšili pravděpodobnost jejího konání 5. 6. 2021 v Plané nad Lužnicí, kde ji už druhý rok ve spolupráci s městem, místními organizacemi a sponzory připravujeme. Zároveň jsme se podrobně zabývali i distanční formou této soutěže pro případ, že by nám ani letos nebylo umožněno se sejít. Hlavními změnami bude omezení akce na jeden den (sobotu 5.6.) bez hromadného ubytování, zkrácení jednodenního programu, redukce soutěžních skladeb na jednu povinnou a jednu volitelnou v každé kategorii, vypuštění finále, důsledně venkovní soutěžní setkání při splnění všech aktuálně platných hygienických opatření. Pokud i přesto bude muset být soutěž opět zrušena, nebudeme ji znovu odkládat, ale využijeme distanční formu, při které soutěžící zhruba ve stejném termínu nahrají a odešlou videa soutěžních skladeb a prezentace proběhne až po jejich zpracování a vyhodnocení…

Podkladové texty i závěry pondělní diskuse naleznete v zápisu. Příští, již pátá videoschůzka rady na platformě MS Teams proběhne v pondělí 15. března od 20h a bude znovu věnována přípravě 6.ČSSMT – projednání a schválení upravených propozic prezenční i distanční formy soutěže tak, aby mohly být neprodleně vydány a soutěžící se mohli se všemi změnami co nejdříve seznámit.
Jednání rady jsou přístupná všem členům klubu – pokud se k nám v pondělí připojíte, můžete nás obohatit svými podněty. O pozvánku na videoschůzku požádejte předsedajícího Petra Votavu.