Události

Pátá schůzka rady: schválení Propozic 6. ČSSMT

autor: | 19. 03. 2021 | Události

I toto pondělí 15. března zasedala rada klubu, aby úpravou Propozic přispěla ke konání 6. česko-slovenské soutěže mysliveckých trubačů i v dosud trvající nákazové situaci. Po důkladné věcné diskusi a následném připomínkovém řízení se podařilo upravené Propozice schválit. Principy úprav a závěry diskuse naleznete v zápisu.

Smyslem úpravy je zvýšení pravděpodobnosti konání soutěže v sobotu 5. června v Plané nad Lužnicí. Hlavním principem změny je zachování úrovně a prestiže soutěže i při zkrácení programu a zjednodušení obsahu, i v případné distanční variantě. Soutěž bude jednodenní, v každé kategorii zůstane pouze jedna povinná a jedna volitelná skladba, neproběhne ani tradiční finále. A pokud nebude možné se v Plané nad Lužnicí setkat ani na tento jeden den, máme v záloze distanční variantu se stejnými skladbami a s velice podobnými pravidly. Až na jedinou (sólisté na lesnici B –
J. Selement, Daněk) jsou skladby převzaty ze sady povinných skladeb vloni neuskutečněné soutěže.

S novými Propozicemi i Pokyny k povinným soutěžním skladbám se můžete seznámit na stránce Soutěžení / 6. ČSSMT 2021.

Příští, již šestá videoschůzka rady na platformě MS Teams proběhne v pondělí 5. dubna od 20h a bude věnována schválení rozpočtu klubu na rok 2021. Jednání rady jsou přístupná všem členům klubu – pokud se k nám v pondělí připojíte, můžete nás obohatit svými podněty. O pozvánku na videoschůzku požádejte předsedajícího Petra Votavu.