Zveme vás

Oslavte s námi 10. narozeniny!

autor: | 13. 05. 2022 | Zveme vás

Přátelé trubači, už jen týden nás dělí od neformálního setkání k 10. výročí Babylonských trubačů! Přijměte, prosím, pozvání na Babylonský majáles v sobotu 21. května od 10h pod rozhlednou Babylon u Kramolína, poblíž Náměště nad Oslavou.

Připravili jsme pro vás trubačský program – dopolední společný nácvik pod vedením našich lektorů (Petr Vacek, Petr Duda, Marie Kosová, Jana Kozubíková…), odpolední koncert pro místní publikum… a také bohaté zvěřinové občerstvení, buřty na opečení, sladké tečky i dobrou kávu…

Pokud přijedete jako sehraná skupinka či soubor, můžete vystoupit na koncertu samostatně.

Chcete-li však právě tuto májovou sobotu věnovat svým partnerům či rodině, nevadí, vezměte je sebou! Nejen Babylon, ale i okolí skýtá řadu pozoruhodností (Lovecký zámeček Vlčí kopec, Mohelenská hadcová step, Dalešická přehrada s výletní lodí, Informační centrum Jaderné elektrárny Dukovany, Státní zámek Náměšť nad Oslavou…)

Kdo jste tak ještě neučinili, klikněte zde, prosím, na kratičkou anketu pro odhad účasti

Podrobný program:

Méně známé noty pro vaši trubačskou přípravu (vytištěné si je vezměte sebou):

Oblečení zvolte neformální, v májovém počasí nás proti úžehu či případné přeháňce budou chránit stany a slunečníky. Objednány jsou i mobilní toalety. Po celý den bude pro vás také otevřena starobylá kamenná rozhledna.

Doporučená trasa příjezdu: Na 162.km D1 sjedete na Náměšť nad Oslavou. V Náměšti doprava směr Třebíč, ale už necelé 2km za Náměští doleva na Vícenice a pak už stále po hlavní. Ta vás povede kolem letecké základny přes Sedlec a Kramolín a stále po hlavní na Mohelno. Necelý kilometr za Kramolínem v pravotočivé zatáčce pod vrcholem Zeleného kopce odbočíte doprava na lesní cestu k rozhledně Babylon a kdekoli na tomto asi 300m dlouhém panelovém úseku podélně zaparkujete.  

Moc se na vás těší Babylonští trubači i místní přátelé myslivosti a loveckého troubení