Události

Dopis Petra Votavy k pravidlům soutěže v Plané

autor: | 19. 05. 2021 | Události

Milí kolegové, kamarádi trubači, na nedělním zasedání Rada klubu trubačů rozhodla , že se 6. ČSSMT uskuteční PREZENČNÍ FORMOU v sobotu 5. června v Plané nad Lužnicí. Na pondělním zasedání organizačního výboru soutěže jsme rozhodli o hygienických i dalších pravidlech:

A) Je nezbytné, aby při registraci před soutěží bylo doloženo v souvislostí s Covid-19 u všech osob, které na soutěž přijedou, tedy i u doprovodu, buďto
1. ukončené očkování s certifikátem MZ ČR (MZ SR), nebo
2. potvrzení o prodělání nemoci v posledních 6-ti měsících, nebo
3. PCR test negativ max. týden starý, nebo
4. antigenní test negativ max. 72 hodin starý, nebo
5. alternativně je možné na místě absolvovat VLASTNÍ antigenní nakoupený a dovezený test.
Testy na místě bohužel nebudou k dispozici.

B) Po ukončení soutěže se bude možné zdržet v parku libovolně dlouho, občerstvení bude k dispozici. Doporučujeme teplejší oblečení sebou a kdo nespěchá domů, může si zařídit ubytování, třeba na internátu. V době konání soutěže už budou fungovat hotely a penziony, tak se můžete poohlédnout i jinde.

C) Vystupovat budeme na jednom soutěžním místě před jednou porotou. V blízkosti soutěžního místa budou postaveny velké stany s lavicemi a stoly.

D) Pokud se ještě někdo rozhodl a rád by na soutěži vystoupil a neví, jestli je to ještě možné, ať obratem dá vědět (Josef Jirsa, 731 544 104). Ještě se jeden, nebo dva soubory vejdou do startovní listiny a několik jednotlivců také. Jestli o tom někdo uvažuje, tak prosíme rychle 😊

Všechny uvedené a aktualizované informace přijdou přihlášeným soutěžícím na email uvedený v přihlášce.

Těšíme se na setkání v Plané n. L.
Petr Votava za Organizační výbor soutěže