Události

České myslivecké Vánoce v Rudolfinu

autor: | 09. 12. 2021 | Události

Po loňské nucené přestávce jsme si v neděli 5. prosince mohli opět vychutnat pohled do téměř zaplněné Dvořákovy síně pražského Rudolfina. Za důsledných hygienických opatření zde znovu zazněl koncert Loveckého tria Praha a jeho hostů, včetně nás, trubačů KT ČMMJ. Hřejivý pocit z tohoto vyvrcholení trubačského roku umocňují slova organizátorů, resp. hlavních protagonistů:

„Vážení přátelé, trubači,

ráda bych Vám všem poděkovala za krásný společný zážitek na koncertě České myslivecké Vánoce. Moc hezky jste hráli a zpívali a velmi si cením toho, jak zodpovědně jste k celé akci přistoupili. 

Měla jsem na Váš výstup jen samé pozitivní ohlasy a zprávy o tom, že se jednalo o dosud nejlepší vystoupení trubačů z empory. Ještě jednou Vám tedy všem moc děkuji za příjemnou, laskavou, ale zároveň profesionální spolupráci a přeji Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Níže si Vám dovoluji přeposlat poděkování od táty:

>> Vážení přátelé,

děkuji vám za účast na koncertu České myslivecké Vánoce 2021. Krásně jste hráli, zpívali a máte velkou zásluhu na tom, že atmosféra v sále byla příjemná, přátelská a tak milá. Vše se vám dobře povedlo, koncert přirozeně plynul, byl zajímavý, záživný, zkrátka moc prima. Zkoušet jsme příliš nemohli a přesto byl vás umělecký výkon krásný!

Koncert nás každoročně donutí tak trochu se pozastavit, popřemýšlet a připravit se na vánoční svátky. Mnoho posluchačů nám říká, že pro ně koncertem Vánoce vlastně začínají. Přišla řada milých e-mailů od posluchačů, pochvalných slov, někteří byli dojati až k slzám.

Mám radost, že se nám společně v tak nesnadné době podařilo koncert zorganizovat a že tak povedl. Navíc jste byli velmi ohleduplní a disciplinovaní. Za to vše vám patří veliký dík.

Ať se vám v novém roce dobře daří a jste zdraví. A lovecká hudba, ať vám dělá dlouhou dobu velikou radost. <<

Za organizátory koncertu České myslivecké Vánoce, Kristýna Zirhut a Petr Vacek“